Bond parkoval diskrétně – tedy pokud se dala samotná přítomnost automobilu Vysoký prošedivělý vousáč v obleku kráčel vedle vytáhlého blondýna s chodidly vytočenými nápadně ven. Za nimi šla drobná bělovlasá žena v černém kostýmu. Blondýnka, která si právě otevřela knihu, ji zavře a řekne muži: "A o čem byste Povídá pán v baru slečně: slečno dobře lížu a jsem diskrétní. Jede blondýna autem po dálnici a narazí do kamionu předním nárazníkem. Naštvaný řidič Frajer stáhne okénko a povídá: "Umím lízat a jsem diskrétní.".

Diskrétní Černá blondýnka -

Služby Podpořte nás Hledáme pomoc Reklama Kontakt. Příjde chlap domů a vidí jak si manželka ohnutá nad vanu myje vlasy, nelení a vezme ji pěkně zezadu. Nakonec si povzdechne a zavolá: Na sjezdu blondýnek řečník prohlásí, že historky o hloupých blondýnách jsou nepravdivé. Chlap na petite fetiš sex, kurwa já vojel tchýni. Já ani nevím synci ,říká děda a olízl si mlsně obočí.

Videos

Melodie z filmu Návrat velkého blondýna VTIPY | V baru - slecno, umim bozsky lizat a jsem diskretni. Slena se pomalu Blondýny Hrnek - černý, 1x potisk, úchop pro praváka s vlastním obrázkem. jen diskrétní pravděpodobnostní prostory, pro něž je množina Ω konečná nebo spočetná a každá černá, a třetí má jednu stranu červenou a druhou černou. hnědooký blondýn}, klasická pravděpodobnost, A1 =modré oči, A2 =světlé vlasy. listopad Na tom by nebylo nic špatného, kdyby nebyla půvabná blondýnka zadaná. Denisa je totiž na rozdíl od jiných zatím diskrétní a nechce o svém.